Obecné informace:
historie skinny morčat
péče o skinny morčata
rozmnožování morčat


 

 

  Podmínky prodeje:      
 

Naše chovatelská stanice  je od 1.1.2010 členem ZO chovatelů morčat a jiných drobných hlodavců, standardní mláďata od nás odcházejí s PP (průkazem původu)

 

Pokud jste si vybrali některé z morčátek na prodej, informujte nás, prosím, buď telefonicky: +420 604 246 334

 

nebo na e-mail: skinny@vandulka.cz

 

Budu ráda, když mi zároveň dáte vědět, jaké máte s morčíkem další plány, zda ho hodláte aktivně uplatnit v chovu či zda ho čeká "jen" kariéra mazlíka.

 

Morčátka odcházejí k novým majitelům obvykle ve věku 4-6 týdnů, při minimální hmotnosti 250g, v odpovídající kondici.

 

   
 
 

Mějte prosím na paměti, že morče je společenské zvíře a život o samotě pro něj nikdy nebude to pravé ořechové. I v případě, že chcete morčíka jen jako mazlíčka, tak je nejlepší volbou pořídit společně buď dvě samičky nebo dva samečky. V případě samečků ideálně dva bratry - s tímto modelem máme jen ty nejlepší zkušenosti.

 

Upozorňujeme zájemce, že pokud k morčeti uvedeme, že je vhodné na výstavy, neznamená to, že garantujeme výstavní úspěchy. Některé faktory se v průběhu růstu mohou měnit. Proto, prosím, berte tyto informace s rezervou.


Majitele svých odchovů si vybíráme sami. Nezáleží na pořadí rezervací. V první řadě nám jde o to aby se naše "dítě" dostalo do skvělých podmínek a prožilo spokojený život.

 

 
 

Předběžná rezervace - znamená, že o morčátko byl projeven zájem ale zájemce ještě může změnit názor

 

Rezervace - závazná

 

Zadaný/zadaná - tato slova můžete najít u našich miminek v Odchovech. Jedná se většinou o mláďata, která byla zamluvena ještě než se narodila nebo krátce po svém příchodu na svět. Většinou ale ještě čekáme, jak se jedinec bude vyvíjet dál ...

 

 
 
 
  Převzetí rezervovaného morčátka:

 

Preferujeme osobní odběr v naší chs ale morčíka můžeme předat i na výstavě či jiné akci mimo Prahu, které se zúčastníme. Často ale využíváme i služby ochotných "převozníků", z řad chovatelů, s kterou máme jen samé dobré zkušenosti. A i když jste zdánlivě zdaleka, doprava morčíka pak většinou nebývá žádný velký problém.

 

 
 
 
  Prosba:

 

Velice uvítáme pokud nás majitelé našich odchovů budou čas od času informovat, jak se morčátku daří, případně pošlou aktuální fotečku jak "naše mimčo" vyrostlo. I když už morčátko bydlí v novém domově, stále nám na něm moc záleží.

 
  

 

 
   

Copyright © 2010, Vandulka.cz

 

test